Nerdeyim: Forum » Duyurular-Haberler » İstek ve Sorunlar

İstek ve Sorunlar
1 yıl önce eklendi
Merhaba arkadaşlar sistemle alakalı istek, şikayet ve yaşadığınız sorunları bu konu altında yazabilirsiniz.

1 yıl önce eklendi
sitem acilmiyor 

11 ay önce eklendi
@zeynep01 
websiteniz açılıyor ? 

9 ay önce eklendi
ben indeks degimi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.tskler

3 ay önce eklendi
sayın admınım.flatcast 30 eylulde kapanacagını bıldırmıs.ben yıne sızın bu sayfanızda sohbet ekranı ve dınleyıcılerımın gelebılecegı ornek harıcı bır mıkser wınamp yada herhangı bır muzık oynatıcısından flatcast sıstemı bır program yapabılırmıyım.bana lutfen yardımcı olun bu konuda

3 ay önce eklendi
Selamlar..Bende aynı konu hakkında bilgi almak istiyorum.Flascast kapaniyor .Peki şimdi fm.tc radyo sahipleri yola devam edecekmi?Lütfen bilgi verirmisiniz.

3 ay önce eklendi
Flatcast kapanacak fm.tc açık kalacak. Radyolar için Shoutcast veya icecast kullanabilirsiniz. 

2 ay önce eklendi
slm öneriniz üzere Ücretsiz chatbox ve radyo server nasıl kurulur? kurdum fakat radyoya 5 kisiden fazla dinleyici gelemiyor ne yapmaliyim cevap yazarmisiniz lütfen

2 ay önce eklendi
Radyoyu 400 kişi dinleyebilir https://www.caster.fm/compare/ planlarına buradan bakabilirsiniz
Chat içinse güncelleme yapıldı : https://www.youtube.com/watch?v=bNqfoa87q6Y  bu videoyu izleyiniz

1 ay önce eklendi
sayfanızda aşırı derecede reklam gömülü
her giridğimizde opera tarayıcını otomatik indiriyor. kontrol edip düzenleyin lütfen 

1 ay önce eklendi
@Dsilbastan2 bu  bir sorun değil  click link reklamı var sistemde. 1 saat içinde 1 kere tıklanırsa açılır opera indirmesi reklam şirketinin sorunudur.

1 ay önce eklendi
selamlar arkadaşlar hepimize kolay gelsin adminimiz daha açiklamali video yapsaniz benim sorum bu ben kodlari aldim ama indeksin en altina body yapistiriyorum hiç 1 şey çikmiyor 2 nci ÖNEMLİ 
 yani özel bir sembol içerir x işareti kalkmiyor kalkmadigi için onay vermiyor ne yapmaliyim ricamdir tüm flatcast radyocu arkadaşlara selam

1 ay önce eklendi
@Edesa 2. chatbox sitesini deneyin

Opps! Üye girişi yapmadan konuya cevap veremezsin. Üye isen GİRİŞ YAP. Üye olmak istersen KAYIT OL.