Nerdeyim: Forum » Flatcast Radyo Problemleri » MaviSeydaFm index kodlarim engelenmis NEDEN?

MaviSeydaFm index kodlarim engelenmis NEDEN?
8 yıl önce eklendi
öncelikle selam
ben bir konuda sikayetim olacak benim tasarlamis oldugum radyo index kodlarim engellenmis ve silinmis
nedenini sorabilirmiyim?
ben sitenizi büyük begeniyle  tavsiye eden biriyim <radyositem.net> sitesini
lütfen  site yetkili adminlerden  bu konuda  bana  net aciklamasini rica ediyorum!
maviseyda.fm.tc

saygilarimla
by yigido58

8 yıl önce eklendi
O sayfaya nasıl ulaşıyorsunuz anlam veremedim. 
Problem şu  404 sayfasını bir şekilde açıyorsunuz ve önbellekte tutuyor.
Yapmanız gereken tarayıcı geçmişinini silmek veya gizli sekmede açmak.

8 yıl önce eklendi
tekrar selam 
sayin Admin kardes, o dediklerinizi ben zaten biliyorum ve uyguladikdan sonrada  denedim!
benim meslegim de bilgisayar yazilim donanim uzmaniyimdir
ve son  olarak  ifade etmem gerekirsede, anlasilan <radyositem.net> artik hic güvenli degilmis
eger biz tasarimcilarin el emegi index calismalari bu sitede <html,div,>kodlari siliniyor veya kaldiriliyorsa  buda  insan emegine  cok ayip demekdir!

kusura bakmayin sayin site admini ben net konusan biriyim, simdi siz belkide  bu son yanitimi hemen silersiniz benide  sitenizden  engelerseniz
ama olsun  zaten bu saatden sonrada hic bir önemi kalmadi! <RADYO SITEM.NET> calisanlari ve kurucularina tek tavsiyem insan emegine saygi LÜTFEN
SAYGILARIMLA
BY YIGIDO58

8 yıl önce eklendi
Görünen oki yazlım sorunu var ineleyecegiz eger engellenmiş olsaydı silinseydi hepsi giderdi forumada yazmazdınız güvenli değil ibaresi chromenin yaptıgı güncellemeden kaynaklı ssl sertifkasi olmadıgını için tüm sslsiz sitelerde onu söyler :)

8 yıl önce eklendi
Tekrar yanitlamak veya görünen tabloyu paylasmak  istedim! simdi sayin site admini lütfen asagidaki radyo linke tiklandigindaki durumunu  iyi bakarsaniz
ben birsey dememe gerek yok  resimdeki görüldügü gibi uyarida  ne yazili oldugunu ben yazmadim yani ))
saygilar
Lütfen ekran görüntüsüne  dikkatlice bakmanizi rica ediyorum-->
Resim dosyası

8 yıl önce eklendi
size maviseydafm son durumunu gösteren ekran resim görüntüsünü paylasdim siz ne yaptiniz hatanizi telafi etmek yerine,
son iletimi silip kendinizi ve sitenizi hakli kusursuz cikardiniz!
eger  gerceklik  hakikatliki vede delikanlik bunun göstergesiy ise buyurun  hic zaman gecirmeden bu son iletimide silebilirsiniz!
silmek kolaydir  ama AS OLAN insanlikdir sitenize dost insan kazanilmasidir! veselaam... NOKTA.....

8 yıl önce eklendi
Öncelikle üslubunuzu düzeltin. Burası  emek verilen bir platform.
Yukarıda belirtilmiş  siteniz açık diye.  Siz hala engellenmiş diyorsunuz. Yazılım sorunu olabileceğini ve bunu incelediğimizi belirtmişim.
Son mesajınızı  görmedim ve kimse silmedi. 
http://radyositem.net/forum/konu/83  buradaki konuyu okuyun sunucu değişimi yapıldığını açıklar ve nsler oturana kadar  veri kaybı olabileceğini yazdık.

Düzenleme: Eski hosta baktım ve mesajını geri getirdim  tekrar diyorum tarayıcı geçmişini silin

Diğer taraftan siz maviseyda.fm.tc için mi yoksa maviseydafm.fm.tc için mi  konuyu açtınız. Eğer maviseydafm.fm.tc adresi içinse böyle bir adresin olmadığını söylüyor sistem ve böyle bir üyelik kayıtlarımızda yok. O yüzden o sayfayı görürsünüz silinmiş olsa bile giriş kayıtlarında mutlaka çıkardı.
buyrun herhangi veri verisi yok
Resim dosyası

Eğer yok maviseyda.fm.tc içinse buyrun siteniz açık herhangi bir engellenme söz konusu değil. 

Resim dosyası

Opps! Üye girişi yapmadan konuya cevap veremezsin. Üye isen GİRİŞ YAP. Üye olmak istersen KAYIT OL.